داستان عجیب نحوه کشیدن نقاشی شام آخر
تالبوشام آخر اثر داوینچی یکی از مشهور ترین تابلوهایی است که در جهان وجود دارد.اما داستانی پشت این تابلو وجود دارد چیست. داوینچی گونه این تابلو را کشیده و طی چه جریانات و اتفاقاتی این تابلو تبدیل به چیزی شده که اکنون مشاهده می کنید؟
جریان از این قرار است که، داوینچی در کشیدن این تابلو سعی داشته نیکی را در شمایل مسیح به تصویر بکشد و بدی را در شمایل یهودا. پس باید به دنبال مدلی برای نقاشی می گشته که زیبایی چهره اش بتواند نشان دهنده ی مسیح باشد و مدلی که چهره زشت و کریه او نشان دهنده یهودا باشد.
روزی در یک مراسم همسرایی به چهره جوانی در گروه کر بر می خورد که دلنشین و زیباست ؛ او این چهره را مناسب چهره مسیح می بینید ، پس از جوان دعوت می کند تا مدل او شود در نهایت چهره او را به جای چهره مسیح نقاشی می کند.
اما او هنوز چهره یهودا را پیدا نکرده، پس شروع به جستجو می کند ، این جستجو چند سال به طول می انجامد . روزی در خیابان مردی مست و ژنده پوش را می بیند که چهره ای کریه دارد و چهره اش به قاتلان و جنایت کاران می ماند. پس او را مناسب مدل یهودا می بیند . به کمک دستیارانش او را به کلیسا آورده و از چهره و خطوط گناه آمیز و تاریک او نقاشی می کشد.وقتی از مستی جوان کاسته می شود و به خودش می آید از داوینچی تقاضا می کند تابلو را به اون نشان دهد.
وقتی جوان تابلو را می بیند می گوید:(( این تابلو را من قبلاً دیده ام! زمانی که در یک گروه همسرایی بودم هنرمندی از من دعوت کرد تا مدل نقاشی چهره عیسی شوم))
شاید این موضوع نشان دهنده این باشد که ذات افراد روی چهره شان تأثیر می گذارد.

داستان عجیب نحوه کشیدن نقاشی شام آخر

تفاوت داستان علمی-تخیلی با فانتزی

داستان باید باورپذیر باشه

چهره ,تابلو ,نقاشی ,مسیح ,پس ,کند ,این تابلو ,می کند ,تابلو را ,نقاشی می ,او را ,نحوه کشیدن نقاشی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دبیرستان هوشمند شهاب نور «دوره اول» محمد علی نجفی پور aerospace-engineering-blog صحبتِ جانانه مطالب روز waterenekas پیشتاز پمپ گروه آموزشی عربی استان سمنان تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. sabarayanehp